Written by Murat Eba İnşaat

Urla Kat Karşılığı İnşaat Yapanlar

Urla Kat Karşılığı İnşaat Yapanlar

Kat karşılığı inşaat, mevcut yerinizin değerinde alınıp, bina veya apartman yada site olarak yapılması, arsanızın karşılığında size daire verilmesidir. Bu işe kat karşılığı inşaat denir. Urla kat karşılığı inşaat yapanlar aramasında geldiğiniz sayfamızda, konu hakkında işinde uzman, yerinizin değerini teslim eden, söz verdiği sürede işi teslim eden şirketimiz hakkında bilgiler vereceğiz. Murat Eba İnşaat, merkezi İzmir Bornova’da olan ve İzmir’in tüm çevre il ve ilçelerine inşaat alanında hizmet veren köklü inşaat şirketidir.

Neden kat karşılığı inşaat yaptırmalısınız?

Kat karşılığı inşaat yaptırmak, sizi maliyetten kurtarır. Cebinizden kuruş çıkmadan ev sahibi olursunuz. İşin uzmanı olanlar tarafından yapılan inşaatlar daha avantajlı ve daha kazançlı olur. Değer kazanan yapılar elde etmek için günümüz modernizesine uygun tasarımlar ortaya çıkar. Şirketler kendi paylarına da ev yada apartman yaptıkları için, iş kalitesine büyük önem verirler. Ayrıca yasal konularda hiç bir sorumluluğunuz olmaz sadece evinize geçer oturursunuz. Kat karşılığında içinde evinizin bulunduğu arsanızı verdiğinizde, iş bitimine kadar sizin kiranız ödenir.

Urla’da kat karşılığı inşaat yapanlar güvenilir firmalar.

Şüphesiz web aramalrında onlarca firma karşınıza çıkar. Bunlar arasında güvenilir olanlarını bulmanız çok önemlidir. Güvenilir olduğunu anlamak için daha önceki projelerini mutlaka inceleyiniz. İnceledikten sonra da referanslarıyla imkan bulduğunuz kadarıyla görüşme yapın ve firma hakkında geniş bilgi alın. Sözleşmesiz hiç bir işi yapmayın ve size verilen sözlerin tamamını sözleşme üzerine ekletin. Sözlü verilen teminatlara asla itibar etmeyiniz. Murat Eba İnşaat bu konuda tüm teminatlarını sözleşmeye işler ve söz verdiği tüm işleri söz verdiği zamanda sizlere teslim etmektedir.

Murat Eba İnşaat Hakkında

Firmamız 1975 yılında dedem (İnşaat Mühendisi) tarafından kurulmuş olup, babam (İnşaat Yüksek Mühendisi) tarafından yönetilerek bugüne kadar aralıksız kaliteli konut inşaatları, hastane inşaatları ve anahtar teslim otel inşaatları yapmaktadır. Firmamızda inşaat mühendisleri, mimarlar, inşaat teknikerlerinden oluşan konusunda uzman, ehliyetli formen ve personel çalışmaktadır. Farkımız, binalarımızın sağlamlığı, statik, betonarme, çelik konstrüksiyon mimari konularda hem projeyi, hem de inşaatı yapan firma olmamızdır. Amerika (New York)’da; Avrupa’da konsept uygulamalar ve gelişmeleri Murat İnşaat olarak yakın takip etmekteyiz. Bu vizyon entegrasyonu ile projelerimizi maksimum kalite ile sonlandırarak inşa etmekteyiz. Firmamız dededen toruna 3. nesle ulaşmıştır.

Kar Karşılığı İnşaatta Yasal Süreç Nedir?

Bu konuda yasal sürecin çoğunu anlaştığınız şirket üstlenir. Sizden gerekli durumlarda vekalet istenir. Siz sadece sizi ilgilendiren kısımlarda devreye girersiniz ve sizin payınıza düşen kısımlarla ilgilenirsiniz. Bu konular detaylı olarak sizlere, görüşme ve anlaşma sürecinde iletilecektir. Konu hakkında aklınıza takılan bir çok soru olacaktır bunun farkındayız. Aklınızdaki soruları iletmek ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilir ve tüm konuları iletebilirsiniz. Bunun için web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp butonuna tıklamanız yeterlidir.